Cooler Master створила напівпрозорий кулер MasterLiquid ML240P Mirage

Відмінне сучасне рішення для охолодження процесора, яке ще й виглядає дуже привабливо

Компанія Cooler Master оголосила про випуск нового рідинного кулера для процесора «все в одному» під назвою MasterLiquid ML240P Mirage.

Дана модель може похвалитися відмінними тепловими характеристиками і привабливим RGB-підсвічуванням. Головна особливість новинки полягає в помпі – унікальний дизайн AIO з прозорою кришкою насоса дозволяє вам бачити робоче колесо системи. Крім того, вісім світлодіодів ARGB навколо внутрішнього обода створюють справжнє світлове шоу, підкреслюючи цю особливість.

Користувачеві навіть надають можливість налаштовувати підсвічування, щоб отримати максимум естетичного задоволення. Також для системи MasterLiquid ML240P Mirage були розроблені два 120-мм вентилятора із з’єднаними між собою лопатями. Інженери Cooler Master додали зовнішнє кільце, яке з’єднує кожну лопать, щоб зменшити викривлення вентилятора і зробити його менш гучним.

З ефективністю охолодження у новинок теж проблем немає – це одне з найбільш просунутих рішень на сучасному ринку. Крім цього, вентилятори теж обладнані вісьмома світлодіодами ARGB для красивого підсвічування. Варто відзначити, що в комплект поставки MasterLiquid ML240P Mirage входять кронштейни для платформ Intel і AMD, так що прямо з коробки новинка сумісна з усіма сучасними процесорами.


Не пропустіть