ChatGPT тепер відкритий для всіх: ШІ від OpenAI можна використовувати без облікового запису

OpenAI оголосила, що користувачам ChatGPT більше не потрібно створювати обліковий запис, щоб користуватися сервісом. Так, ChatGPT тепер миттєво доступний для всіх, хто хоче спробувати чат-бот.

Звичайно, якщо ви не створите обліковий запис для використання ChatGPT, досвід буде зовсім іншим. Наприклад, ви не зможете зберігати або переглядати історію чату, ділитися чатами та користуватися додатковими функціями, такими як голосові розмови та спеціальні інструкції. Ви отримаєте ці можливості, якщо створите обліковий запис перед використанням чат-бота.

OpenAI заявляє, що може використовувати ваші розмови з ChatGPT для покращення своїх моделей. Однак ви можете вимкнути цю функцію в налаштуваннях, незалежно від того, створили ви обліковий запис чи ні.

“Ми також запровадили додаткові засоби захисту контенту для цього досвіду, такі як блокування підказок і генерацій у ширшому діапазоні категорій”, – повідомили в компанії.

Отже, якщо ви досі не спробували ChatGPT, тому що не хотіли створювати обліковий запис, тепер ви можете зробити це без реєстрації.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть