UPG_price_d+m

Британський експерт назвав способи підвищити швидкість бездротового WI-FI

Про можливості підвищити швидкість роботи бездротового Інтернету розповів експерт. Вісім способів прискорити передачу даних по WI-FI назвав співробітник британської компанії Virgin Media.

Так, фахівець рекомендує користувачам регулярно чистити кеш використовуваного браузера. Крім цього, необхідно стежити за його оновленнями і вчасно їх завантажувати.

Також не варто забувати про антивірусне програмне забезпечення. Швидкість залежить від того, наскільки якісне ПЗ встановлено на комп’ютері.

На роботу мережі впливає відкриття фонових додатків, а також розташування самого роутера. Його необхідно встановити якомога вище або розмістити в приміщенні, де маршрутизатор працює краще. При цьому модуль не повинен перебувати поруч з вікнами, так як це негативно вплине на сигнал.

Домашнє з’єднання краще убезпечити паролем. В іншому випадку, до мережі зможуть підключитися інші користувачі і швидкість передачі даних помітно впаде.

Експерт також закликав враховувати наявність так званих «чорних плям». Йдеться про місця з товстими стінами або додатковою ізоляцією.


Не пропустіть