Bloomberg: Нові iPad Pro та MacBook Air з M3 вже у виробництві, реліз заплановано на кінець березня

В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня Power On Марк Гурман з Bloomberg повідомляє, що нові iPad Pro та M3 MacBook Air вже знаходяться у виробництві в ланцюжку поставок Apple. Їх випуск запланований на кінець березня.

Загалом, Гурман очікує, що в березні будуть представлені оновлена лінійка iPad Pro з OLED-дисплеями, покращений iPad Air, новий 12,9-дюймовий iPad Air, а також нове покоління 13-дюймових і 15-дюймових MacBook Air з чипами M3.

Після того, як у 2023 календарному році не буде випущено жодної нової моделі iPad, уся лінійка буде оновлена протягом 2024 року. У березні очікуються нові моделі iPad Pro та iPad Air.

Марк Гурман раніше повідомляв, що новий iPad Pro буде супроводжуватися новими аксесуарами, такими як нова клавіатура Magic Keyboard з алюмінієвою основою. Посилання на код у бета-версії iOS 17.4 свідчать про те, що новий iPad Pro матиме фронтальну камеру, орієнтовану на альбомну орієнтацію, як у моделі iPad 10-го покоління.

Але головною особливістю покоління iPad 2024 року стане нова технологія дисплея, яка вперше перейде на OLED-панелі. Завдяки цьому екран нового iPad буде відображати більш насичені кольори, матиме вищу контрастність і, можливо, підвищену енергоефективність, що також сприятиме збільшенню часу роботи від акумулятора.

Навесні також очікується поява нового iPad Air з більшим екраном, що зробить 12,9-дюймовий iPad більш доступним за ціною.

Очікується, що лінійка M3 MacBook Air буде більш стриманою, зберігаючи той самий індустріальний дизайн, але з новітнім чипом M3, який дебютував наприкінці минулого року в базовій 14-дюймовій моделі MacBook Pro. У той час як версії M2 цих ноутбуків були випущені з різницею в рік через затримку виробництва 15-дюймової моделі, і 13-дюймова, і 15-дюймова моделі отримають оновлення M3 одночасно.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть