Більша половина iPhone уже перейшли на iOS 13, – Apple

Однією з, мабуть, основних умов нормальної роботи смартфона є актуальність його прошивки. В компанії Apple традиційно наприкінці року публікують свіжу статистику, в якій відображений перехід смартфонів її виробництва на нову версію операційної системи. Це і сталось сьогодні, незважаючи на те, що з моменту релізу пройшло ще дуже мало часу. Та цифра вже є значною.

Згідно з інформацією, на iOS 13 перейшли 50% сумісних iPhone, а з урахуванням всіх пристроїв, випущених за останні чотири роки ця цифра склала 55%.

На минулорічній iOS 12 працюють 41% і 38% гаджетів відповідно – в 2018-му вона була встановлена ​​на 60% моделей iPhone і iPad, що її підтримують. Частка старіших версій мобільної операційної системи – менше 10%.

Нова iPadOS зараз встановлена ​​на 51% всіх iPad і на 41% нових пристроїв, які з’явилися в продажу за останні чотири роки. Під управлінням дванадцятої версії iOS працює 41% і 33% відповідно, на більш ранніх версіях – менше 20%.

З огляду на, що корпорація сама випускає гаджети, для яких розробляє програмне забезпечення, відсоток фрагментації iOS відчутно нижче, ніж у Android. За статистикою, через сім місяців після виходу фінальної версії Android 9 тільки 10,4% пристроїв Android отримали відповідний апдейт, а число смартфонів зі встановленою Android 10 ще не було опубліковано. В Apple розраховують, що до наступного місяця на iOS 13 перейдуть 75% сумісних смартфонів, до літа 2020 року – 85%, а до виходу iOS 14 в наступному вересні – 90%.

Джерело phonearena.com

Не пропустіть