Auto Chess с героями League of Legends стане доступною зовсім скоро

У Teamfight Tactics вже грають в Японії і Океанії, а в найближчі дні гра з'явиться в Росії, Європі та Північній Америці

Компанія Riot Games, що займається розробкою League of Legends, не могла не помітити успіх Auto Chess (модифікації до Dota 2) і реакцію на цю ситуацію свого головного конкурента Valve у вигляді гри Dota Underlords. Тому американська студія вирішила поспішити з випуском власної версії «автоматичних шахів» під назвою Teamfight Tactics.

Нижче ви можете подивитися офіційний трейлер: Teamfight Tactics по суті є тими ж Auto Chess і Dota Underlords, але з героями з League of Legends. На даний момент гра вже доступна в Японії і Океанії. Однак, щоб пограти в Teamfight Tactics під час бета-тестування у гравця повинен бути прокачаний аккаунт до 10-го рівня.

Росія, Європа і Північна Америка потрапили в другу хвилю відкритих тестів, а значить, гра повинна з’явитися в цих регіонах вже 27-28 червня. Також Riot Games попереджає, що для зниження навантаження на сервери протягом тижня будуть заблоковані щотижневі завдання. З тієї ж причини до 1 липня (коли бета-тест вже щосили буде йти по всьому світу) в Teamfight Tactics буде відключене перенесення облікових записів, а також недоступний режим тренування. Згодом функціонал, звичайно ж, буде додаватися в гру.


Не пропустіть