Audi Q6 E-Tron та E-Tron Sportback 2024 були помічені під час тестування на дорогах

Нові Audi Q6 E-Tron 2024 року у розробці, і зараз дві моделі цього модельного ряду були помічені під час тестування на німецьких вулицях. Нагадаємо, що Audi Q6 E-Tron стане першим електрокаром Audi, створеним на базі нової платформи PPE, що буде також використовуватися у майбутньому Porsche Macan. Незважаючи на камуфляж, можна побачити тонкі фари та повітрозабірники на передньому бампері. Фари, як на BMW i7, розділено.

У версії Q6 E-Tron Sportback можна побачити досить відчутні відмінності від Q6 E-Tron – лінія даху відхиляється дуже рано та нагадує лінії Porsche Macan. Незважаючи на це, внутрішній простір особливо не постраждає, і на задніх місцях буде достатньо місця для пасажирів.

У обох версіях Q6 E-Tron можна побачити нові “мускулисті” лінії кузова, можна побачити яскраво виражені колісні арки. У версії Audi Q6 E-Tron відчутно більше заднє скло, зверху даху немає жодних спойлерів – усі лінії залишили чистими. У стандартній версії задній люк трохи менше, на даху є спойлер.

Обидві моделі мають задні фари, що схожі між собою та відповідають принципам дизайну Audi, який ми вперше змогли побачити на E-Tron GT. Подробиць щодо технічних характеристик поки немає, але те, чого варто очікувати, ми могли побачити у концепт-карі Audi A6 E-Tron. Цей концепт-кар був створений для представлення нової платформи PPE, про яку згадувалось раніше.

У цьому автомобілі використовувався подвійний електричний мотор AWD, що має потужність 469 кінських сил (350 кВт), при цьому за автономність відповідальний акумуляторний блок 100 кВт/г. Враховуючи, що Audi A6 E-Tron – це прототип, тому не можна впевнено стверджувати, що Audi Q6 E-Tron будуть саме такими, але в Audi рідко використовуються повільні двигуни чи двигуни зі заниженою потужністю. Звісно, варто очікувати і базової версії з одним двигуном, але згодом варто очікувати виходу на ринок і більш потужних та продуктивних варіантів.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть