Audi повністю відмовляється від нових бензинових та дизельних двигунів

Компанія Audi заявила про припинення роботи над новими двигунами внутрішнього згорання, при цьому додавши, що планує відчутно збільшити інвестиційні притік у електрифікацію. Безумовно, це не означає, що з модельного ряду компанії зникнуть автомобілі з двигунами внутрішнього згорання, але компанія не випускатиме нових двигунів – нові автомобілі отримуватимуть лише модифіковані версії існуючих.

За словами генерального директора Audi Маркуса Дуссмана, компанія готується до переходу до нових норм Euro 7, які можуть бути введені вже у 2025 році. Для того, щоб знизити рівень шкідливих викидів у атмосферу, компанія буде змушена повністю перейти на електроенергію у тому чи іншому вигляді.

Очікується, що Audi A4 та Audi A6, найпопулярніші моделі компанії, повністю перейдуть на електроенергію вже протягом цього десятиліття. Вже до 2025 року компанія планує презентувати 20 нових електрокарів з використання модульної платформи Wolkswagen MEB. На даний момент найновішим автомобілем компанії є Audi Q4 e-tron, а наступна новинка буде презентована вже наступного місяця в рамках Шанхайського автосалону.

З цього можна зробити висновок, що у наступному поколінні Audi R8 вже не буде двигуна V10 нового покоління. Така сама ситуація з Audi A8, в якій не слід очікувати появи двигуна W12 нового покоління. У будь-якому випадку, компанія поки продовжує розробку гібридних двигунів.


Не пропустіть