Apple зробила те, чого від неї ніхто не очікував

Компанія вдвічі знизила комісію в App Store для більшості розробників.

Компанія Apple оголосила про те, що вона планує зменшити розмір комісії, що стягується з розробників додатків. Тепер розробники, які заробляють менше 1 мільйона доларів на рік, платитимуть за всі транзакції 15%.

Компанія прийняла це рішення в рамках впровадження нової програми для малого бізнесу. Вона стартує 1 січня 2021 року і буде застосовуватися до покупок самих додатків і покупок усередині них. Компанія вважає, що це принесе користь «переважній більшості» розробників платформи.

Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що малі підприємства є основою їх глобальної економіки, і, що програма допоможе їм «написати наступну главу про процвітання в App Store».

Згідно з новими правилами, будь-яка компанія, яка заробляє менше 1 мільйона доларів, платить тільки 15% комісії. Коли дохід розробника перевищить поріг в 1 млн доларів на рік, то з того моменту й до кінця року буде застосовуватися стандартна комісія (30%). Якщо протягом майбутнього календарного року надходження від додатків розробника складуть менше 1 мільйона доларів, він зможе виплачувати комісію за перерахованою зниженою ставкою (15%) з наступного року.

Комісія не зменшиться автоматично — для цього розробникам необхідно буде подати заявку на участь в програмі.

Джерело engadget
Не пропустіть