Apple Watch Series 7 вимірюватиме ваш артеріальний тиск

Ще один плюс до «Здоров'я»

За 6 років Apple Watch навчили стежити за вашим здоров’ям. Не просто вимірюючи пульс, а ще й рівень кисню в крові, навіть роблячи щось схоже на ЕКГ. Але це не фінал у розвитку. Вони вирішили вбудувати тонометр, отже артеріальний тиск буде під контролем. Всі подробиці у нас. Поїхали!

Ви скажете, що таке вимірювання неможливе, адже ремінець годинника – це не манжет тонометра. Він не вміє надуватися і здуватися, але це стосується такого короткочасного вимірювання. Apple вирішила піти своїм шляхом: Watch Series 7 вимірюватимуть тиск постійно. Особливий ремінець буде вдягатися на руку і огортати її. Купертінівці обіцяють, що ніякого дискомфорту не буде. І в цьому їм можна довіритися, адже ми не можемо пригадати незручного пристрою з Каліфорнії.

Годинники, постійно моніторячи ваш стан, зможуть сповістити вас про відхилення від норми. Норма буде не така, як ми звикли зараз, адже саме вимірювання ведеться інакше. Але найголовніше в цій технології – спонукати вас до відвідин медичної установи у разі частих відхилень.

А як ви ставитеся до такої функції? Я ставлюся скептично до цього, але задумка хороша. Адже контроль норми – це добре, проте краще використовувати медичне обладнання, нехай і домашнє з аптеки.

Не пропустіть