Apple Watch Series 7 офіційно презентовано

Компанія Apple офіційно презентувала свій новий топовий смарт-годинник, який став логічним продовженням модельного ряду Apple Watch Series, отримавши номерний індекс “7”. Модель отримала значно розширену підтримку їзди на велосипеді, що стало приємною несподіванкою для фанатів серії, які використовують її у спортивних цілях.

Що цікаво, попередні витоки даних про плоский дизайн в дусі iPad Pro та iPhone 13 виявилися фейком – модель просто отримала збільшений дисплей, але й цієї зміни в дизайні достатньо, щоб новий продукт став виглядати більше сучасно. Дисплей також отримав певне покращення – яскравість при постійно ввімкненому дисплеї стала відчутно більшою.

Очікувано, новий Apple Watch Series 7 отримав покращення і в плані інтерфейсу – нова Watch OS отримала розширений функціонал, а також унікальні для Apple Watch Series 7 циферблати. Тепер у годинника є захист за стандартом IP6X від попадання пилу, а також на 30 відсотків збільшена потужність швидкої зарядки, що буде особливо приємно, враховуючи в цілому невелику автономність пристроїв цього класу.

Новий Apple Watch Series 7 буде доступним у п’яти кольорах, а також у двох спортивній версіях у колаборації з Nike та одній преміальній у колаборації з модним брендом Hermes. У модельному ряду залишився також Apple Watch Series 3, ціна якого складає 199 доларів, та Apple Watch SE, ціна якого складає 279 доларів. Новий Apple Watch Series 7, як і його попередники, буде доступним за ціною 399 доларів.

Не пропустіть