Apple випустить нові AirPods Pro і iPhone SE в квітні 2021 року

Ходять чутки, що Apple готується до запуску AirPods Pro наступного покоління і нової моделі iPhone SE. Якщо вірити останньому звіту, то компанія випустить  нові TWS-навушники і iPhone в квітні 2021 року.

Згідно зі звітом MacOtakara, гігант з Купертіно випустить AirPods Pro другого покоління і модель iPhone SE третього покоління в квітні 2021 року. Інформація надходить від джерел в китайському ланцюжку постачань.

Очікується, що майбутня модель AirPods Pro з’явиться з невеликими змінами: навушники отримають зарядний футляр в новому дизайні. Футляр збереже товщину в 21 мм, але інші габарити зміняться — вони стануть 46 і 54 мм. Це робить друге покоління трохи вищим і вужчим, ніж існуючі AirPods Pro, які постачаються із зарядним футляром висотою 45,2 мм і шириною 60,6 мм.

Згідно з більш ранніми витоками, AirPods Pro 2 позбудуться «ніжки», завдяки чому вони стануть більш компактними. Інші подробиці, що стосуються бездротових навушників від Apple, відсутні.

Що стосується iPhone SE, то новий iPhone SE буде виконаний на базі iPhone 8 Plus — тобто він отримає старий корпус зі сканером відбитків і кнопкою Touch ID, а також 5,5-дюймовий дисплей. Імовірно, в 2021 році ми побачимо дві варіації iPhone SE — базову версію iPhone SE 3 і збільшену iPhone SE Plus.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть