Apple тестує компоненти для виробництва складного iPhone

З тих пір, як Samsung успішно розробила і продала Galaxy Fold, в Мережі з’явилися чутки про те, що компанія Apple працює над схожим смартфоном. У новому звіті Economic Daily стверджується, що Apple відправляють зразки необхідних компонентів для тестування з заводів Foxconn і Nippon Nippon.

Раніше в Мережі вже публікувалися патенти складного пристрою від Apple. Однак сам факт наявності патенту не гарантує його випуск.

Посилаючись на джерела в ланцюжку постачань, видання Economic Daily News повідомило, що поки що Apple визначається з тим, який дисплей використовувати: OLED або Micro-LED. Вибір технології екрану може вплинути на подальші методи збірки.

Нагадаємо, microLED — це нова технологія відображення, що забезпечує більш високу яскравість, насиченість і енергоефективність.

Видання повідомило, що дисплеї Apple надасть компанія Samsung, а шарніри будуть в основному надходити від New Nikko і збиратися Foxconn.

Apple вже попросила Foxconn протестувати гнучкий екран і шарнірну частину на міцність за допомогою понад 100 000 тестувань на відкриття і закриття. Зауважимо, що аналогічні тести для звичайних ноутбуків вимагають від них витримувати від 20 000 до 30 000 відкриттів і закриттів.

Очікується, що перший смартфон компанії з гнучким дисплеєм буде представлений вже в вересні 2022 року.

Джерело gsmarena
Не пропустіть