Apple тестує iPhone з підекранним датчиком відбитків пальців

Після того, як Apple анонсувала свою систему розпізнавання облич під назвою Face ID, компанія почала замінювати нею Touch ID на всіх своїх смартфонах. Однак технологія може повернутися.

Згідно з останніми звітами, Apple тестує нову технологію Touch ID. Її особливість полягає у тому, що датчик розпізнавання відбитків пальців вбудований в дисплей.

Не очікуйте, що Touch ID повністю замінить Face ID. Технології будуть доповнювати одна одну.

Хоча оптичний датчик відбитків пальців може бути більш надійним, ніж ультразвуковий датчик, який використовується компанією, Apple відмовиться від використання новітнього оптичного датчика, якщо він не буде настільки ж безпечним, як поточна версія.

Зараз Touch ID використовується тільки на одному смартфоні Apple — iPhone SE. Він також є на пристроях MacBook. На iPad Air 4 компанія взагалі помістила датчик з екрану на кнопку пробудження, що знаходиться збоку.

Touch ID, безсумнівно, полегшить життя користувачів. По-перше, датчик відбитків пальців працює швидше, ніж Face ID. По-друге, оскільки зараз люди здебільшого ходять в масках, розблоковувати смартфон за допомогою Face ID зовсім не зручно.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть