Apple розробляє новий додаток, який має намір знищити конкурентів

Apple планує представити новий додаток «Паролі» в iOS 18, iPadOS 18 і macOS 15, повідомляє Марк Гурман з Bloomberg. Додаток «Паролі», який стане альтернативою стороннім додаткам, таким як 1Password і LastPass, надасть користувачам iPhone, iPad і Mac простіший спосіб отримати доступ до збереженої інформації для входу в систему.

Функція «Паролі» вже вбудована в операційні системи Apple, але вона прихована в додатку «Налаштування», і тим, хто не знайомий з нею, може бути трохи складно її знайти. Apple поступово впроваджує нові функції паролів, такі як зберігання логінів і паролів, підтримка одноразових кодів для входу та можливість генерування паролів безпосередньо в Safari.

Як і існуючий розділ «Паролі» в «Налаштуваннях», спеціальний додаток «Паролі» буде побудований на основі iCloud Keychain – функції Apple, яка дозволяє синхронізувати дані для входу та паролі на всіх пристроях Apple. Він підтримуватиме всі функції, які підтримує розділ «Паролі» в «Налаштуваннях», а також працюватиме на Vision Pro та ПК з Windows.

Додаток містить логіни та паролі для вебсайтів, паролі до мережі Wi-Fi, а також Passkeys – функцію, яка використовує Face ID або Touch ID для входу на вебсайти замість пароля. Дані з додатка можуть автоматично вставлятися на вебсайти та в додатки, коли користувач входить в систему.

Метою програми «Паролі» від Apple є заохочення користувачів використовувати надійніші паролі та уникати повторення паролів для різних вебсайтів і сервісів. Apple буде конкурувати з давніми сторонніми сервісами паролів, такими як 1Password, і компанія планує дозволити користувачам імпортувати свої паролі з інших сервісів.

Apple планує представити Passwords під час ключового заходу WWDC наступного понеділка.

Джерело MacRumors

Не пропустіть