Apple планує провести редизайн iMac та Mac Pro вже цього року

Компанія Apple планує провести перший великий редизайн своїх комп’ютерів iMac за останні 8 років, при цьому вони перейдуть з процесорів Intel на процесори власної розробки Apple. Нові iMac повинні отримати новий дизайн з тонкими рамками довкола дисплея, дизайн стане схожим на Apple Pro Display XDR. У цих iMac повинна бути плоска задня сторона, на відміну від вигнутої, яка використовується в iMac актуальних поколінь.

На даний момент відомо, що компанія Apple планує презентувати дві версії, які фігурують під кодовими модельними номерами J456 та J457, які повинні, відповідно, вийти в діагоналях 21.5 дюймів та 27 дюймів. Нові продукти повинні збільшити долю ARM-комп’ютерів серед нового модельного ряду Apple. На даний момент, нагадаємо, всі актуальні Apple iMac працюють на базі процесорів Intel, а на ARM перейшли лише MacBook Air, молодший MacBook Pro та Mac mini.

Нові моделі повинні отримати оновлені процесори ARM (скоріш за все, Apple M2), які будуть встановлені також у MacBook Pro та MacBook Air 2021. Редизайн iMac стане одним з найбільших нововведень у продуктах Apple цього року. Слід нагадати, що це один з ключових продуктів компанії – перший iMac вийшов ще у 1998 році та допоміг компанії Apple уникнути банкрутства.

Також компанія Apple планує створити пару нових комп’ютерів Mac Pro, які на даний момент є найдорожчими продуктами Apple в принципі. Одна версія стане прямим продовженням Mac Pro актуального покоління та отримає такий самий дизайн. Поки невідомо, чи отримає це покоління процесори ARM, чи залишиться на рішеннях Intel.

Джерело Bloomberg
Не пропустіть