UPG_price_d+m

Apple не планує випускати 27-дюймовий флагманський iMac з Apple Silicon та пропонує звернути увагу на інші моделі

Apple не випускатиме версію 27-дюймового iMac з процесором Apple Silicon на заміну моделі, оснащеної процесором Intel, яку компанія зняла з виробництва у 2022 році. Замість цього компанія зосередила лінійку iMac на 24-дюймовій моделі, яка була вперше випущена на початку 2021 року і щойно оновлена новим процесором M3 цієї осені.

PR-представник Apple Старлейн Меза підтвердила плани компанії виданню The Verge. Компанія закликає тих, хто плекав надію на більший iMac, розглянути варіанти Studio Display та Mac Studio або Mac Mini, які поєднують 27-дюймовий 5K-екран з окремим комп’ютером, порівняно з конструкцією “все в одному” iMac.

Протягом багатьох років 27-дюймовий iMac був флагманським настільним комп’ютером Apple, і його використання вийшло далеко за межі типової вітальні або домашнього офісу – багато медіакомпаній встановлюють їх у студії та монтажні. Але оскільки Apple так і не випустила версію з власними процесорами Apple Silicon, багато відеомонтажерів, розробників та інших творчих людей перейшли на інші машини, такі як Mac Studio та MacBook Pro, або більш модульні настільні комп’ютери.

Apple заявляє, що 24-дюймовий iMac з 4,5-дюймовим дисплеєм чітко розділяє різницю між старими моделями Intel, які випускалися у 21-дюймовій версії з роздільною здатністю 4K, і 27-дюймовою моделлю з роздільною здатністю 5K. Але 24-дюймовий iMac не оснащується найпотужнішими процесорами Apple, натомість використовує чіпи базової моделі. Навіть сьогоднішні базові процесори Apple Silicon працюють швидше, ніж старі моделі Intel, але в минулі роки ви могли оснастити Intel iMac дуже висококласними чіпами та дискретними графічними процесорами, які робили його потужною машиною того часу.

Тим, кому потрібна більша продуктивність, ніж базовий чіп M3, особливо для робочих навантажень, орієнтованих на графічний процесор, не залишається нічого іншого, окрім як звернути увагу на інші комп’ютери Mac або на інші моделі Apple.

Більший iMac також мав більше можливостей для досвідчених користувачів, таких як широкий набір портів і слот для карт пам’яті SD. Сучасний 24-дюймовий iMac оснащений максимум чотирма портами USB-C, що важко назвати достатнім.

Джерело The Verge

Не пропустіть