Все, що було анонсовано на «Страшно швидкому» івенті Apple: чіпи M3, M3 Pro та M3 Max, нові MacBook Pro та iMac

Подія була онлайн і відбулася напередодні Гелловіну, в ніч з понеділка на вівторок. Звідси й слоган “Scary Fast” – “Страшно швидко”.

На довгоочікуваній презентації “Страшно швидко” компанія Apple представила нові чіпи M3, новий MacBook Pro та новий iMac. Онлайн-трансляція цього заходу створила багато інтриги серед ентузіастів технологій завдяки незвичному часу початку і слогану.

Нові чіпи M3

M3, M3 Pro та M3 Max виготовлені з використанням більш тонкого 3-нанометрового процесу, що забезпечує кращу продуктивність та збільшує час автономної роботи (22 години). За словами Apple, це “перші мікросхеми для персональних комп’ютерів”, виготовлені за 3-нанометровим технологічним процесом.

Чіпи оснащені оновленим графічним процесором, який підтримує трасування променів, затінення сітки та динамічне кешування (функція, яка оптимізує обсяг пам’яті, що використовується цими пристроями під час виконання завдання). Крім того, вони оснащені об’єднаною пам’яттю до 128 ГБ, 40-ядерним графічним процесором і 60-ядерним центральним процесором.

Новий MacBook Pro

Новий MacBook Pro з діагоналлю 14 і 16 дюймів буде оснащений новими чіпами M3 в якості процесорів. Вони вже доступні для попереднього замовлення за ціною $1599 (14-дюймовий MacBook Pro) та $2499 (16-дюймовий MacBook Pro), а в продажу з’являться з 7 листопада.

Серед особливостей — міні-світлодіодний дисплей, камера з роздільною здатністю 1080p, аудіосистема з 6 динаміками, 22 години автономної роботи та оперативна пам’ять об’ємом до 128 ГБ. Компанія також представила нову кольорову схему “Space Black”.

Новий iMac

Завершує трійку анонсів 24-дюймовий iMac, оснащений швидшими чіпами M3. Він має такі особливості, як дисплей Retina з роздільною здатністю 4,5K та понад 1 мільярдом кольорів, підтримку Wi-Fi 6E, веб-камеру з роздільною здатністю 1080p та до 24 ГБ оперативної пам’яті.

Доступні сім кольорів (синій, зелений, рожевий, фіолетовий, помаранчевий, сріблястий та жовтий). Стартова ціна – $1299, і вже можна робити попередні замовлення, а продаж розпочнеться 7 листопада.


Не пропустіть