Apple найняла колишнього віце-президента Tesla

Днями стало відомо про те, що компанія Apple залучила до своїх лав колишнього віце-президента по технічним розробкам Tesla Майкла Швекуча. Передбачається, що він допоможе купертіновцям в роботі над проектом Titan.

Як завжди, компанія Apple не підтверджує і не спростовує інформацію про наймання нових співробітників. Однак мережеві джерела запевняють, що Швекуч очолить відділ Special Projects Group, який займається секретними розробками Apple. У список секретних проектів яблучної компанії входить і Project Titan.

Що стосується колишніх роботодавців Швекуча, то за свою кар’єру він встиг попрацювати в таких великих компаніях як BorgWarner, GKN Driveline і Tesla. Крім цього він доклав свою руку до створення електричних і гібридних трансмісій для автомобілів BMW i8, Fiat 500eV, Volvo XC90, і Porsche 918 Spyder.

Нагадаємо, що деякий час тому стало відомо про те, що компанія Apple звільнила близько 200 співробітників, які працювали над автомобільним проектом. Джерела відзначали, що в першу чергу під скорочення потрапили інженери. При цьому деяким з них запропонували продовжити роботу над іншими проектами компанії.


Не пропустіть