Apple може випустити гарнітуру Vision Pro раніше, ніж очікувалося

Apple почне масові поставки гарнітур Vision Pro в перший тиждень січня, повідомляє аналітик ланцюжка поставок Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo). Спочатку було оголошено про випуск “на початку 2024 року”, були припущення, що гарнітури можуть з’явитися на ринку в березні 2024 року. Але якщо вірити прогнозу Куо, Apple планує випустити Vision Pro раніше, ніж очікувалося.

Очікується, що гарнітури з’являться в магазинах або наприкінці січня, або на початку лютого. Це збігається з повідомленням Гурмана про “нарощування виробництва” і “підготовку до запуску в лютому”. Куо додав, що Apple планує відвантажити “приблизно 500 000” гарнітур Vision Pro у 2024 році.

Зусилля Apple перед запуском також включають роботу з розробниками. Як повідомляється, компанія надіслала електронні листи розробникам програмного забезпечення, закликаючи їх протестувати свої програми та підготуватися до появи Vision Pro. Крім того, співробітники Apple Store проходять навчання, щоб показати й продемонструвати гарнітуру потенційним покупцям.

Наразі від Apple не було офіційних повідомлень про дату виходу Vision Pro у продаж.

Що стосується самої гарнітури, то вона оснащена двома OLED-дисплеями високої роздільної здатності із загальною роздільною здатністю 23 мільйони пікселів. Вона працює на базі чіпів Apple M2 та Apple R1, які забезпечують можливість обробки даних у режимі реального часу для безперебійної роботи. Пристрій також має 12 камер та шість мікрофонів і працює на новій операційній системі VisionOS.

Однак, ціна у $3,499 може змусити деяких потенційних покупців вагатися. Хоча ходять чутки про дешевшу версію, поки неясно, коли вона може з’явитися.

Тільки час покаже, чи матиме Vision Pro успіх, але з посиленим виробництвом і підготовкою розробників, Apple, здається, впевнена в його запуску на початку 2024 року. Ми будемо тримати вас в курсі будь-яких нових подій.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть