Apple починає планувати тренінги Vision Pro для працівників роздрібної торгівлі: офіційний запуск все ближче

Згідно з новим звітом Bloomberg, компанія Apple посилює підготовку до запуску Vision Pro в роздрібній торгівлі. Як повідомляється, Apple почала планувати тренінги з Vision Pro для працівників роздрібної торгівлі, а також надсилає роздрібним магазинам обладнання, яке їм знадобиться для управління Vision Pro, коли він буде запущений на початку 2024 року.

В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня Power On Марк Гурман з Bloomberg повідомляє, що Apple почала планувати дводенні тренінги з Vision Pro для працівників роздрібної торгівлі. В рамках цієї програми Apple відправить кілька людей з кожного магазину Apple Store в США до Каліфорнії для проходження навчання. Потім ці працівники повернуться до своїх магазинів і навчатимуть решту персоналу.

Ці семінари планують вже зараз, а навчання має розпочатися в середині січня. Повідомляється, що кожен працівник проходитиме навчання протягом двох днів. Це дуже відповідальна робота: процес налаштування Vision Pro буде складним, і Apple не хоче його зіпсувати.

Пристрій має бути налаштований для кожної людини, і погане налаштування може в кінцевому підсумку зіпсувати досвід користувача. Кожен крок буде ретельно організований, включаючи те, як працівники роздрібної торгівлі підходять до клієнта і як вони розміщують пристрій на голові користувача.

Крім того, у звіті йдеться про те, що магазини Apple незабаром почнуть отримувати нове обладнання для збирання та пакування гарнітур Vision Pro. Гурман також зазначає, що все більше схоже на те, що покупців Vision Pro змушуватимуть забрати пристрій в магазині, навіть якщо вони зробили замовлення онлайн.

Кілька тижнів тому Гурман повідомив, що спочатку Apple сподівалася випустити Vision Pro в січні, але не встигне до цього терміну. У сьогоднішньому інформаційному бюлетені він каже, що очікує, що реліз відбудеться принаймні до березня – якщо не виникне жодних непередбачуваних проблем.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть