Apple Vision Pro все ще не готовий до запуску: в чому причина

В останньому випуску інформаційного бюлетеня Power On Марка Гурмана для Bloomberg він пише, що Apple свого часу планувала випустити гарнітуру Apple Vision Pro у січні 2024 року. Однак компанія все ще готує плани дистрибуції продукту і проводить фінальне тестування пристрою.

Зі свого боку, Apple офіційно заявила, що Vision Pro надійде в продаж на початку наступного року в США. Гурман каже, що тепер він очікує, що пристрій дебютує “десь у березні”.

Apple Vision Pro з’явиться спочатку в Сполучених Штатах, а в інших країнах світу – пізніше, у 2024 році. Очікується, що Apple продаватиме пристрій за попереднім записом лише в роздрібних магазинах Apple або в онлайн через інтернет-магазин Apple.

Він не буде доступний у сторонніх роздрібних магазинах, оскільки Apple хоче ретельно контролювати процес розгортання своєї абсолютно нової платформи для носіння. Роздрібні магазини також повинні будуть мати на складі сотні різних SKU, таких як різні розміри пов’язок та рецептурні лінзи.

Що стосується термінів випуску, то, безумовно, здається, що команди розробників прагнули бути готовими до січневого дебюту, як припускає Гурман. Остання бета-версія visionOS включає в себе відеоролики та матеріали, присвячені продукту; такі ресурси зазвичай готуються наприкінці циклу розробки програмного забезпечення. Поточна бета-версія iOS 17.2 також включає супутні функції Vision Pro, такі як приймач AirPlay і можливість знімати просторові відео на моделях iPhone 15 Pro.

Оскільки запуск запланований на березень, як і запуск Apple Watch, очікуйте, що Apple проведе ще один медіа-захід навесні перед випуском продукту. Це дасть Apple ще одну можливість представити гарнітуру вартістю понад $3499 покупцям і продемонструвати деякі додатки та функції, які були не зовсім готові до демонстрації на червневій презентації WWDC.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть