Apple Card дуже примхлива. Її не можна носити в звичайному гаманці

На сайті техпідтримки Apple з’явилися рекомендації щодо поводження з випущеною нещодавно банківською картою Apple Card. В інструкції сказано, що її не можна тримати в гаманці зі шкіри або деніму. А які ще бувають гаманці?

Apple попереджає, що перераховані матеріали можуть привести до того, що карта втратить привабливий зовнішній вигляд. Вона зроблена з титану, а цей матеріал може вицвітати або покриватися плямами від впливу шкіри або джинсової тканини. Відчистити ці дефекти декору буде неможливо.

У тій же інструкції сказано, що слід уникати прямого контакту Apple Card з іншими картами та іншими предметами, оскільки титанова поверхню легко піддається подряпинам. Бруд з цієї карти рекомендується відтирати ганчірочкою з мікрофібри, змоченою в розчині ізопропілового спирту. Працездатність Apple Card від бруду і подряпин, природно, не пропаде, хоча все залежить від ступеня забрудненості і глибини пошкоджень.

Карта Apple виявилася більш примхливої в порівнянні зі звичайними пластиковими картками. Їх можна зберігати де завгодно, головне — не дряпати, а карти з магнітною смугою варто тримати якомога далі від магнітів.

Існують і фінансові обмеження у використанні Apple Card. Наприклад, за допомогою цієї карти не можна здійснювати покупку криптовалюти, фішок в казино і лотерейних білетів, а також не можна застосовувати її для оплати ставок на тоталізаторах.

Apple Card випущена Apple у співпраці з банком Goldman Sachs доступна всім власникам смартфонів Apple в США. Власники iPhone зможуть замовити її через додаток Wallet, причому їм буде потрібно оновитися до iOS 12.4.

Apple Card передбачає дві моделі використання — в якості віртуальної карти і фізичної. На фізичній карті в цілях безпеки відсутні звичайні реквізити (номер, термін дії та CVV-код), на неї нанесено тільки ім’я власника. За покупки через віртуальну Apple Card компанія повертає справжні гроші: 3% за будь-які витрати в сервісах і магазинах Apple і 2% за будь-які інші покупки. При використанні фізичного варіанту карти передбачений кешбек на будь-які покупки в розмірі 1%.


Не пропустіть