Анонсованo найменший в світі портативний принтер

Selpic — популярний бренд, що пропонує рішення для цифрового друку протягом останніх кількох років — представив найменший портативний принтер за неймовірною ціною в 99 доларів.

Ручний принтер Selpic P1 може виконувати будь-які завдання з друку на ходу. Він ефективний для друку логотипів, текстів, фотографій, штрих-кодів, QR-кодів тощо. Пристрій також може друкувати на різних поверхнях, таких як метал, текстиль, пластмаса, шкіра, папір і більше. Користувач просто повинен тримати принтер, намагаючись не сильно трясти руками, переміщаючи його по поверхні матеріалу.

Габарити аксесуару складають 5,12×1,22×0,94 дюйма, а вага — 0,4 фунта (180 грам), що дозволяє помістити Selpic P1 в кишеню.

Виробник обіцяє 3 години автономної роботи після повної зарядки 7-вольтової літій-полімерної батареї або близько 90 сторінок формату А4 із заповненням 5% їх площі з одного боку.

Selpic P1 містить високоякісний міні-портативний картридж, сумісний для друку з роздільною здатністю 600 dpi. Він пропонує 6 різних базових кольорів. Вдосконалене чорнило на водній основі забезпечує барвистий, яскравий і стійкий до вицвітання дизайн. Це може знадобитися графічним дизайнерам, які зазвичай розробляють багато логотипів, візитівок та інших рекламних матеріалів.

Налаштування параметрів здійснюється по Wi-Fi за допомогою фірмового додатка для iOS, Android і Windows. Щоб почати друк, після вибору зображення або тексту користувачеві досить натиснути кнопку введення і провести робочою поверхнею по папері або іншому носієві.

Найближчим часом Selpic P1 з’явиться на краудфандінговій платформі Indiegogo. Вартість принтера за попереднім замовленням складе $99 з урахуванням знижки в 55% для перших 500 покупців.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть