Анонс OnePlus 7T або OnePlus 7T Pro пройде завчасно

Те саме джерело, що раніше передбачило на 15 жовтня прем’єру OnePlus 7T Pro, внесло корективи в розклад анонсів і виходу смартфона. Йдеться про мережевого інформатора @Samsung_News_, що опублікувала на своїй сторінці Twitter черговий пост, присвячений прем’єрі нового покоління флагмана OnePlus.

Якщо його відомості правдиві, то реліз OnePlus 7T або OnePlus 7T Pro відбудеться завчасно. Так, інсайдер повідомляє, що прем’єра флагмана в Індії пройде 26 вересня. А ось глобальний анонс вирішено відкласти на трохи більш пізній термін – 10 жовтня. На прилавки магазинів в Європі і США новинка надійде в продаж 15 жовтня.

Чому компанія поспішає з анонсом вдосконаленої версії флагмана, невідомо. Можливо, поява платформи Snapdragon 855 Plus підстьобує компанію до якнайшвидшого анонсу OnePlus 7T або OnePlus 7T Pro, поки ринок не наповнили конкуренти з новою флагманською однокристальною системою.

На даний момент немає розуміння, яку користь отримає Т-версія крім апаратної платформи. Можливо, апгрейд чекає тильну камеру флагмана, додадуть міліампер акумулятора і в парі з швидкою буде працювати бездротова зарядка.


Не пропустіть