Adobe Premiere Pro отримав інструменти штучного інтелекту для додавання та видалення об’єктів з відео, подовження кліпів тощо

Adobe представила кілька нових функцій зі штучним інтелектом для Premiere Pro, програмного забезпечення для професійного редагування відео. Adobe Premiere Pro отримає корисні функції редагування на основі генеративного ШІ, які дозволять відеоредакторам робити більше з меншими зусиллями.

Завдяки функції Generative Extend Premiere Pro зможе додавати кадри, щоб зробити відеокліпи довшими, забезпечуючи належний хронометраж редагування та плавні переходи, розширюючи сцену.

Об’єкти у відео також можна буде додавати або видаляти за допомогою інструментів інтелектуального вибору та відстеження. Adobe заявляє, що відеоредактори можуть робити такі речі, як видалення небажаного предмета, зміна гардероба актора або додавання декорацій, таких як картини на стіні або рослини на столі.

Мабуть, найцікавішою новою функцією є можливість створювати нові відеоматеріали безпосередньо в Premiere Pro за допомогою функції перетворення тексту у відео. Користувачі зможуть вводити текст у підказку або завантажувати зображення для створення відео, а отримані кліпи можна буде використовувати для B-roll, створення розкадровок тощо.

Adobe планує представити ці інструменти генеративного ШІ пізніше у 2024 році.

Джерело MacRumors

Не пропустіть