ZTE Axon 20 5G – інновації не повинні бути дорогими?

Компанія ZTE декілька днів тому презентувала свій новий субфлагманський смартфон Axon 20 5G, який цікавий у першу чергу тим, що в ньому вперше застосували інноваційну технологію піддисплейної невидимої фронтальної камери. Що цікаво, цей смартфон, незважаючи на використання нової технології, має досить демократичну ціну і цим привертає увагу.

Характеристики ZTE Axon 20 5G

  • Дисплей: 6.92 дюйма, Full HD+, OLED, 90 Гц
  • Чіпсет: Qualcomm Snapdragon 765G
  • Автономність: 4220 мАг, Quick Charge 4+ 30W
  • Основна камера: 64 МП + 8 МП (ультраширока) + 2 МП (макро) + 2 МП (датчик глибини)
  • Фронтальна камера: 32 МП
  • Пам’ять: 6 ГБ/128 ГБ, 8/128 ГБ, 8 ГБ/256 ГБ
  • Габарити: 172.1 х 77.9 х 8 міліметрів, 198 грамів

Дисплей

Безумовно, дисплей з його фронтальною камерою, яка виконує свої функції, будучи невидимою – це головна фішка ZTE Axon 20 5G. Смартфон отримав OLED-дисплей з частотою оновлення 90 Гц, діагоналлю 6.92 дюйма та роздільною здатністю FullHD+. У цьому ціновому сегменті, та й в принципі на ринку на даний момент немає конкурентів, які можуть запропонувати піддисплейну фронтальну камеру без всіляких вирізів, крапель та висувних модулів.

Чіпсет

Смартфон працює на субфлагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 765G, завдяки якому у нього є підтримка роботи в мережах п’ятого покоління. Це не топове рішення компанії Qualcomm на даний момент, але воно більш ніж достатнє, враховуючи технологічність смартфона та його ціну.

Автономність

Чесно кажучи, враховуючи діагональ 6.92 дюйма та частоту оновлення 90 Гц, хотілося б побачити акумулятор об’ємом більше 4500 мАг, але тут встановлений акумулятор об’ємом 4220 мАг. Є підтримка швидкої зарядки потужністю 30W, яка дозволяє зарядити смартфон від нуля до шістдесяти відсотків буквально за 30 хвилин. Тим не менше, цього акумулятора має вистачити на один повний робочий день навіть вимогливому користувачу.

Камера

Смартфон отримав досить стандартний для нашого часу набір камер – 64 МП (основний) + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (макро) + 2 МП (датчик глибини). Скоріш за все, нічого надзвичайного Axon 20 5G показувати не буде, але він буде показувати себе на рівні з конкурентами. Набагато більше питань викликає фронтальна піддисплейна камера, оскільки технологія нова і невідомо, як саме вона буде себе поводити. Тут головне – дочекатися незалежних тестів, які покажуть реальні приклади зйомки.

Фішки

ZTE Axon 20 5G отримав піддисплейний сканер відбитків пальців, Bluetooth 5.1, USB-C, підключений по шині USB 3.1, підтримку карт пам’яті формату microSD, Wi-Fi 802.11ac та модуль NFC для безконтактної оплати. Смартфон в плані стандартів справді можна назвати сучасним, незважаючи на його не найвищу ціну.

Ціни та висновки

За версію з 6 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті компанія просить 322 долари, за версію з 8 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті – 366 доларів, за версію з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті – 410 доларів.

ZTE Axon 20 5G виглядає, як дуже непогана спроба застосувати інноваційну технологію не у флагмані, а в середнбюджетному смартфоні. У нього непоганий набір характеристик за досить доступною ціною, і при цьому він оснащений піддисплейною фронтальною камерою, про яку дуже багато людей мріяло рік, а то й два, відколи з’явилась тенденція на безрамкові смартфони.

Не пропустіть