Застосунок Google Диск для iPhone отримав вбудований сканер документів

Google Диск вперше переносить сканер документів, який щойно був перероблений для Android, на iPhone та iPad.

Щоб запустити його, знайдіть нову камеру FAB (плаваючу кнопку дії) над існуючим “плюсом” у правому нижньому куті. Це запустить видошукач, який може автоматично робити сканування, в той час як ручне захоплення також доступне внизу.

Камера “допоможе вам розташувати документ для отримання максимально якісного сканування”, а для багатосторінкових документів вона підтримує зйомку впритул один до одного. Натисніть кнопку попереднього перегляду в лівому нижньому кутку, щоб відрегулювати межі (обрізати), повернути та застосувати фільтри, зокрема кольоровий, відтінки сірого, чорно-білий і фотографічний.

Після натискання кнопки “Зберегти” Google за допомогою машинного навчання запропонує відповідну назву (доступно в США). Замість просто дати Диск може розпізнати, чи це чек, і додати місцезнаходження магазину. Ви також можете вирішити, де зберігати PDF-файл перед завантаженням.

Сканер документів у Google Диску для iPhone та iPad вже доступний (версія 4.2023.46227) для “всіх клієнтів Google Workspace і користувачів з особистими акаунтами Google”.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть