Засновник Telegram закликав перейти з iOS на Android

Павло Дуров, засновник популярного месенджера Telegram, зробив у власному чаті Durov’s Chat цікаву заяву. Павло Дуров, прокоментувавши блокування соціальної мережі Parler (аналог Twitter, популярний серед прихильників Дональда Трампа через задекларовану свободу слова), закликав користувачів Telegram, які використовуються смартфони на базі операційної системи iOS, перейти на Android-девайси.

Дуров пояснив це тим, що Apple та Google хоч і є набагато більшою загрозою для свободи слова, ніж Twitter, адже можуть видалити додаток лише за висловлення у ньому альтернативної думки, але компанія Apple в цьому плані більш небезпечна. Вся суть у тому, що на Android можна встановлювати програми з альтернативних джерел та через APK-файли, у той час як на iOS є монополіст у вигляді Apple App Store.

Також Дуров розповів, що розробники Telegram вже працюють над багатофункціональною web-версією Telegram, яка повинна працювати у браузері Safari майже настільки ж плавно, наскільки плавно працює стандартний додаток Telegram. Воно буде призначене для “крайнього разу”. Нагадаємо, що у жовтні минулого року ми вже почули заклик від розробників Telegram щодо переходу з iOS на Android.

Не пропустіть