Заміна скла на новому iPhone XS буде рівна вартості iPhone 8

Вчора були представлені iPhone XS і iPhone XS Max. За інформацією, що з’явилася в Мережі, ремонт нових пристроїв «влетить в копієчку» користувачеві.

Виявилося, що заміна скла на новому iPhone XS і iPhone XS Max буде дорівнює вартості iPhone 8, якщо недбайливий власник не набуде розширену гарантію AppleCare +. У разі розширеної гарантії ремонт скла обійдеться в 100 доларів, але Apple залишає за собою право відмовити в наданні гарантійного ремонту. У такому випадку власник «яблучного» девайса заплатить 600 доларів.

Вартість ремонтних робіт інших елементів iPhone XS дивує не менше: акумулятор поза розширеної страховки за 70 доларів, екран – 280 доларів (iPhone XS) і 330 для iPhone XS Max. Якщо ж користувач придбає AppleCare +, то такий ремонт буде дорівнює 30 доларам.

Багатьох користувачів обурила ця інформація. Вони відзначають, що немає сенсу купувати дорогий смартфон, який не по кишені ремонтувати (з огляду на його крихкість).

Нагадаємо, в Росії смартфони Apple минулого покоління подешевшали на суму від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за одиницю. Це пов’язано з випуском нових смартфонів iPhone XS і iPhone XS Max, на який, до слова, знизився попит, порівняно з попередніми моделями і роками.


Не пропустіть