Захищений планшет Samsung Tab Active 3 отримав підтримку Dex і WiFi 6

Він коштує від 489 доларів.

Захищений планшет Galaxy Tab Active 3, який компанія Samsung представила в Європі і Азії ще в вересні, з’явився в продажі в США. Це 8-дюймовий планшет Android, який позиціонується як продукт для бізнесу, а також постачається із захисним чохлом і підтримкою стилуса S Pen.

У новий планшет розробники додали підтримку WiFi 6, а також програмовану клавішу збоку, яку користувачі можуть налаштувати для запуску їхнього улюбленого додатка. На правій грані пристрою розташовані кнопки регулювання гучності.

Захисний чохол, в якому постачається пристрій, збереже Tab, навіть якщо він впаде з висоти до 1,5 метрів. Active 3 також відповідає стандартам IP68 і MIL-STD-810H.

У Tab Active 2021 компанія Samsung додала своє програмне забезпечення DeX — воно дозволяє транслювати інформацію з планшета на великий дисплей і підключати периферійні пристрої, такі як клавіатури і миші. Це також перша версія Tab Active, що підтримує Galaxy Enterprise Edition і Knox Suite. Нагадаємо, ці сервіси гарантують безпеку пристрою.

Стилус S Pen, який постачається в комплекті з планшетом, також розрахований на роботу в суворих умовах. Він має рельєфну текстуру, що полегшує його утримання в руці, і, як і планшет, також відповідає стандарту IP68.

Компанія також заявила, що налаштувала чутливість дисплея: тепер він розпізнає дотик навіть якщо користувач в рукавичках. Особливістю Active 3 також є знімний акумулятор ємністю 5050 мАг. Тому коли пристрій розрядиться, ви зможете просто вставити новий елемент, замість того, щоб чекати, поки той перезарядиться.

Tab Active 3 з підтримкою Wi-Fi коштує від 490 доларів, а версії з LTE — від 590 доларів.

Джерело engadget

Не пропустіть