Захищений месенджер Signal отримав підтримку сторіз

Месенджер Signal, який відомий, як стандарт у захищеному спілкуванні, додав підтримку сторіз. Функція виглядає достатньо дивно, враховуючи основну спрямованість платформи, але у компанії стверджують, що це був частий запит від користувачів, тому його вирішили додати.

Формат сторіз тут такий самий, як у інших соціальних мережах, які не спрямовані на приватності – так, фото, відео чи текстове повідомлення автоматично видаляються через 24 години після публікації, при цьому, звісно, є можливість ручного видалення раніше цього терміну. При цьому сторіз, очікувано, повністю зашифровані, як і усі інші аспекти Signal.

Сторіз зі Signal можна поширювати до будь-яких контактів у месенджері та групових чатах, при цьому можна приховувати сторіз від обраних людей, або ж відкривати обраним людям. Можна вимкнути функцію – відповідна опція є у налаштуваннях. Функція розміщення сторіз вже доступна у найновішій версії Signal 6.0 для Android та iOS – незабаром її мають додати і в десктопну версію месенджера.

Джерело Signal

Не пропустіть