Захищений Blackview BV9700 Pro можна купити дешевше

Більшість смартфонів не переживуть і половину тих випробувань, які дана модель проходить з легкістю

Blackview BV9700 Pro – багатофункціональний захищений пристрій, який суттєво відрізняється від стандартних смартфонів від Apple, Samsung або Huawei.

Головна особливість нового гаджета в тому, що він дозволяє відслідковувати якість повітря навколишнього середовища, визначає пульс і вміє вести просунуту нічну зйомку. Для фанатів міцних телефонів це відмінна можливість отримати сучасний продукт за цілком розумні гроші. Крім того, протягом обмеженого часу модель віддають всього за 299 доларів.

Де б ви не знаходилися, на відкритому повітрі або у себе вдома, смартфон дозволяє відстежувати якість повітря і надавати вам точну інформацію в режимі реального часу. Датчик навіть може працювати у фоновому режимі, оповіщаючи вас про надмірне забруднення навколишнього середовища. Це величезний бонус для маси користувачів, чия робота тісно пов’язана з хімічними речовинами.

Також BV9700 Pro обладнаний пульсоміром і інформує вас про частоту серцевих скорочень, надаючи можливість контролювати свій фізичний стан. Особливо дана функція корисна під час занять фітнесом. Крім того, смартфон може похвалитися передовими технологіями в області нічної зйомки. Сучасна камера не тільки захоплює зображення в умовах вкрай низької освітленості, але і дає користувачеві можливість використовувати нічне бачення в чорно-білому або кольоровому режимі. Тепер можна буде знімати прекрасні моменти навіть в темряві. Blackview BV9700 Pro є ідеальним пристроєм для мандрівників і тих, хто працює у важких умовах. Смартфон може похвалитися міцним корпусом і надійним захистом від вологи і пилу – він готовий пережити будь-які труднощі на своєму шляху.


Не пропустіть