Загадковий смартфон Google Pixel з величезним акумулятором був помічений на сертифікації

Google активно працює над низкою майбутніх смартфонів. Серед них Pixel 8a, флагманська серія Pixel 9 та довгоочікуваний Pixel Fold 2.

Ми вже бачили дизайн Pixel 8a через витік роздрібної упаковки, в той час як з’явилися рендери Pixel 9 і Pixel 9 Pro, що демонструють чітку мову дизайну для майбутніх серій смартфонів компанії. Тепер до цього всього додався ще один елемент.

Майбутній смартфон Google з номером моделі GH2MB був помічений на сайті сертифікації UL Demko. Сертифікація підтверджує, що пристрій буде оснащений акумулятором ємністю 4 942 мАг, який, ймовірно, буде продаватися як приблизно 5 000 мАг.

Ємність акумулятора цього таємничого пристрою натякає на те, що це може бути не традиційно бюджетний Pixel 8a. Його розмір більше відповідає очікуванням від акумулятора для флагманської серії Pixel 9, особливо для Pro-версій.

Також можливо, що ця сертифікація стосується Pixel Fold 2, оскільки більша батарея підійшла б для складного форм-фактора телефону.

Але в лістингу не вказано, про який саме пристрій йдеться. Подальші сертифікації повинні пролити більше світла на справжню ідентичність та характеристики GH2MB в найближчому майбутньому.

До речі, в новинах Pixel, новий чипсет Tensor, ймовірно Tensor G4, був помічений в списку Geekbench. Цей чіп може стати основою для майбутніх смартфонів Google Pixel 9 та Pixel Fold 2.

Однак, список Geekbench показує, що SoC має восьмиядерний процесор, в той час як Tensor G3 має дев’ять ядер. Крім того, його продуктивність здається трохи гіршою, ніж у попередньої моделі. Це може бути пов’язано з тим, що це інженерна модель, але те, що компанія зменшила кількість ядер, трохи бентежить.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть