Складний телефон Google Pixel Fold 2 може отримати чипсет Tensor G4 і вийти на ринок у жовтні

За чутками, наступний смартфон Google Pixel Fold відмовиться від чипсета Tensor G3 і перейде на Tensor G4. Очікується, що Tensor G4 стане основою для Pixel 9 і Pixel 9 Pro, коли вони вийдуть на ринок у жовтні цього року, тож якщо і в Fold буде використаний цей чипсет, то він може побачити світ лише разом з Pixel 9 і Pixel 9 Pro.

Оригінальний Pixel Fold був представлений на конференції Google I/O минулого року, яка проходить у травні. З огляду на це, ми очікували побачити його наступника в травні цього року, але, вочевидь, цього не станеться – звісно, якщо ці чутки підтвердяться.

З точки зору продуктивності, чипсети Tensor від Google ніколи не були рекордсменами. Таким чином, новий Fold, який почекає кілька місяців, щоб отримати кращий чип, не здається такою вже й поганою ідеєю. Але і це ще не все – судячи з усього, Google тестує Pixel Fold 2 з 16 ГБ оперативної пам’яті, що більше, ніж у будь-якого іншого Pixel. Він також має накопичувач UFS 4.0, що є кроком вперед у порівнянні з накопичувачем UFS 3.1 в OG.

Ми вже бачили витоки щодо Pixel 9 і Pixel 9 Pro, але поки що нічого про Pixel Fold – і це саме по собі може бути непрямим підтвердженням сьогоднішніх чуток.

Джерело Android Authority

Не пропустіть