З’явилися нові деталі про Apple Watch SE

Компанія Apple планує провести свою наступну презентацію вже 15 вересня. Очікується, що на цій презентації покажуть новий доступний варіант смарт-годинника Apple, який повинен отримати назву “Apple Watch SE”. Зараз видання Gizmochina з посиланням на інсайдера оприлюднило нову інформацію про доступний Apple Watch.

Згідно з інформацію, наданою інсайдером, Apple Watch SE буде доступний у варіантах 40 міліметрів та 44 міліметри – кожен розмір буде доступний у версіях з GPS та 4G LTE. Згідно з інформацією, яка є на даний момент, смарт-годинник буде виглядати, як четверте та п’яте покоління Apple Watch, тобто дисплей буде безрамковим.

На даний момент відомо, що смарт-годинник не буде мати підтримки Always-On Display та ЕКГ, а також відомо, що у нього буде чіпсет Apple M9. Нагадаємо, що модельний ряд чіпсетів “M” від Apple спочатку був створений, як співпроцесор для основного ще у часи iPhone 6S, коли крім Apple A9, смартфон був оснащений співпроцесором M9.

Очікується, що у смарт-годинника буде підтримка “Hey SIri”, а також вимірювання відстані та висоти. На даний момент невідомо, скільки коштуватиме Apple Watch SE, але очікується, що ціна буде на рівні 199 доларів. Зараз стільки офіційно коштує третє покоління Apple Watch.

Джерело gizmochina
Не пропустіть