З’явились свіжі зображення iPhone 15 Pro зі збільшеним блоком камер та новими кнопками

У березні ресурс 9to5Mac поділився першими детальними зображеннями iPhone 15 Pro, створеними на основі CAD-рендерів. Тепер видання оновило ілюстрації та розкрило більше деталей про майбутній смартфон.

Одне з основних нововведень в iPhone 15 Pro – титанова рама із закругленнями для зручнішого хвату. Крім того, Apple більш ніж удвічі подвоїть товщину лінз на тильній камері. На рендерах iPhone 15 Pro Max такого помітного виступу немає: мабуть, це пов’язано з використанням у старшій моделі перископічного телеоб’єктива, який не потребує стільки простору.

iPhone 15 Pro, як і інші смартфони Apple наступного покоління, отримає порт USB-C із металевою окантовкою. Раніше повідомлялося, що всі можливості роз’єму будуть задіяні лише з кабелями, що пройшли сертифікацію Made For iPhone (MFi).Кнопки регулювання гучності та перемикач звукових режимів перетворяться на сенсорні клавіші з тактильною віддачею через модулі Taptic Engine. Перемикач звуку може змінити своє призначення, ставши кнопкою з дією, що налаштовується, повідомив анонімний читач форуму MacRumors.

Нарешті, рамки навколо дисплея iPhone 15 Pro стануть помітно меншими. Завдяки цьому габарити пристрою щодо iPhone 14 Pro зменшаться (146,47 70,46 8,24 мм замість 147,46 71,45 7,84 мм). А у продажу з’явиться новий темно-червоний колір (RGB-код 410D0D ). Він замінить варіант Deep Purple.

Джерело 9to5Mac

Не пропустіть