З’явилося порівняння OnePlus 8T та OnePlus 8 Pro – у новій моделі немає сенсу?

Компанія OnePlus презентує свій новий флагманський смартфон 8T вже сьогодні, буквально через кілька годин, але всі характеристики моделі вже відомі. Зараз відомий інформатор Еван Бласс опублікував повний порівняльний список характеристик OnePlus 8 Pro та OnePlus 8T, завдяки чому ми можемо порівняти ці дві моделі. Нагадаємо, що виходу OnePlus 8T Pro цього року не має бути.

Як можна зауважити, OnePlus 8T не став кращим за OnePlus 8 Pro. Модель оснащена Full HD+, а не Quad HD+ дисплеєм AMOLED, при цьому частота оновлення складає ті самі 120 Гц, але немає підтримки MEMC. Оперативна пам’ять у OnePlus 8 Pro стандарту LPDDR5, а у OnePlus 8T – LPDDR4X.

Також у моделях досить відчутно відрізняються камери. Замість телефото модуля на 8 МП у OnePlus 8T встановили звичайний макро на 5 МП. Таким чином з реальних плюсів OnePlus 8T на фоні OnePlus 8 Pro можна виділити те, що нова модель легша, працює на Android 11 та отримає швидку зарядку потужністю 65W.

OnePlus 8T при цьому коштуватиме на старті продаж 550 євро, що менше, ніж у OnePlus 8 Pro на старті – той коштував 900 євро. Нагадаємо, що OnePlus 8 Pro зараз коштує 695 євро, тому різниця в ціні між моделями взагалі не драматична. Через це виникає логічне питання щодо доцільності покупки саме OnePlus 8T, який виглядає явно програшно.


Не пропустіть