З’явилась інформація про дату виходу DJI Mini 2

Компанія DJI повинна презентувати оновлення свого найменшого дрона Mavic Mini з підтримкою зйомки в 4К, покращеною дальністю та автономністю. Очікується, що новий дрон не отримає індекса “Mavic” у назві, натомість ми побачимо просто Mini. DJI Mini 2 повинен вийти вже 4 листопада, що досить дивно, враховуючи, що Mavic Mini вийшов менше року тому.

Сенсор камери у новому дроні буде таким самим, як і в першому поколінні DJI Mini – 12 МП 1/2.3”, але при цьому максимальне розширення виросло з 2.7К 30 fps до 4К 30 fps, а також виріс бітрейт – від 40 Мб/с до 100 Мб/с. Дрон буде мати підтримку OcuSync 2.0 для геолокації під час польоту та стеження за користувачем. Деталі про нові можливості в плані зйомки фото поки невідомі.

Слід також звернути увагу на те, що об’єм акумулятора у новій моделі має зменшитись – замість 2600 мАг тут буде 2250 мАг, але при цьому заявляється, що DJI Mini 2 зможе летіти 31 хвилину від одного заряду при швидкості 11 миль на годину, при тому що у першого покоління цей показник складав півгодини при швидкості 9 миль на годину.

Головною фішкою нового дрона, як і першого покоління, є вага, яка складає 249 грамів, що дозволяє обходити обмеження багатьох країн (воно переважно встановлюється на рівні 250 грамів). Компанія продаватиме DJI Mini 2 за ціною 449 євро, а опціональний комплект з додатковими аксесуарами, батареями та кейсом буде на 100 євро дорожчим. Якщо ж ви хотіли купити DJI Mavic Mini першого покоління, але ніяк не могли наважитись раніше – саме час, адже дрон зараз доступний за акційною ціною 399 доларів.

Джерело The Verge
Не пропустіть