YouTube починає активно боротися з відео, створеними за допомогою штучного інтелекту

Штучний інтелект можна використовувати як на благо, так і на зло, і на YouTube останнє може означати публікацію відео, які вводять глядачів в оману, змушуючи їх думати, що вони справжні. Щоб уникнути таких ситуацій, YouTube тепер вимагає від авторів позначати відео, створені з використанням штучного інтелекту, а платформа показуватиме позначки глядачам.

Як було оголошено в офіційному блозі, в “найближчі місяці” YouTube вимагатиме від авторів розкривати інформацію про використання штучного інтелекту у відео, що призведе до того, що “синтетичні” відео будуть позначені відповідним ярликом.

Хоча зараз не зовсім зрозуміло, де буде проведена межа того, в яких відео потрібно буде розкривати інформацію про використання ШІ, вона видається досить широкою. YouTube заявляє, що його потрібно буде використовувати на “реалістичних” матеріалах, незалежно від того, чи вони змінені штучним інтелектом, чи повністю синтетичні. Розкриття інформації буде показано як на повнометражних відео, так і на короткометражках.

YouTube також займає більш жорстку позицію щодо музичного контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту, наприклад, фальшивих пісень Drake, які стали вірусними на початку цього року. Незабаром з’являться запити на видалення від музичних лейблів і дистриб’юторів, щоб вирішити цю проблему, як пояснює YouTube:

“Ми також запроваджуємо можливість для наших музичних партнерів вимагати видалення музичного контенту, згенерованого штучним інтелектом, який імітує унікальний голос артиста, що співає або читає реп. При визначенні того, чи задовольнити запит на видалення, ми будемо враховувати такі фактори, як те, чи є контент предметом новин, аналізу або критики синтетичного вокалу. Ці запити на видалення будуть доступні лейблам або дистриб’юторам, які представляють артистів, що беруть участь у ранніх музичних експериментах YouTube зі штучним інтелектом. Ми продовжимо розширювати доступ до додаткових лейблів і дистриб’юторів протягом наступних місяців.”

Джерело 9to5google

Не пропустіть