YouTube Music дозволить вам шукати музику, наспівуючи її в мікрофон телефона

Додаток YouTube Music для Android запускає функцію, яка частково нагадує Shazam, а частково – вашого друга, коли ви запитуєте: «Гей, як називається та пісня, що звучить…» і починаєте наспівувати її. Ця функція дозволяє вам наспівувати, насвистувати, співати або відтворювати запис, щоб дізнатися, що це за пісня.

Якщо у вас вже є ця функція, ви побачите нову піктограму форми хвилі поруч із піктограмою мікрофона, яка з’являється, коли ви натискаєте кнопку пошуку у верхньому правому куті програми. Натисніть її, і програма почне прослуховування.

Це працює доволі непогано: під час тестування сервіс YouTube Music зміг ідентифікувати реальні записи з неймовірною швидкістю, що робить його чудовою заміною Shazam. Що стосується прослуховування власне мугикання, програма точно визначила більшість пісень, які були наспівані або насвистані в телефон, але траплялися й кумедні промахи.

Але важко звинувачувати YouTube Music у промахах. Загалом, все працює швидко, можливо, швидше, ніж та сама функція, яка була у Google Assistant протягом багатьох років.

Як повідомляється, функцію наспівування для пошуку також було помічено в YouTube Music для iOS в останні місяці, хоча, схоже, вона ще не набула широкого розповсюдження.

Джерело The Verge

Не пропустіть