Як змусити Chrome моментально завантажувати сторінки

Chrome – не самий шустрий браузер, але швидкість завантаження сторінок в ньому можна збільшити в рази. Для цього буде потрібно встановити лише одне розширення.

FasterChrome працює дуже хитро: це розширення заздалегідь завантажує в кеш браузера сторінки за посиланнями, на які ви наводите курсор миші. Варто вам клікнути — і сторінка моментально відкриється в браузері без помітної затримки.

Розробники FasterChrome передбачили захист від надмірної витрати трафіку і пам’яті через звантаження непотрібної інформації. Сторінка закешується тільки в тому випадку, якщо тримати курсор над посиланням не менше 65 мілісекунд.

Розширення працює з більшістю сайтів, але деякі сторінки воно все ж не кешує. Це може бути пов’язано з захистом від парсингу, спаму і DDoS-атак. Деякі сайти намагаються запобігти крадіжці контенту, забороняючи завантажувати дані у фоновому режимі без участі живого користувача.

Крім того, не буде завантажено сторінки, які вимагають входу в обліковий запис. Знову ж з очевидної причини: залогінитися туди може тільки сам користувач, а не стороннє розширення.

Chrome з встановленим розширенням FasterChrome завантажує сторінки набагато швидше, однак споживання оперативної пам’яті може збільшитися. Це той компроміс, на який доведеться піти заради збільшення швидкості.


Не пропустіть