Як додати режим комфортного читання статей в Google Chrome

У браузері Google Chrome з’явився режим читання, який значно спрощує читання статей на сайтах. Правда, за замовчуванням він прихований, а для того, щоб знайти його, потрібно лізти глибоко в налаштування. Але це досить просто.

У режимі читання зі сторінки прибираються зайві елементи, залишається лише текст з ілюстраціями, фон приймає спокійний відтінок, і використовується максимально комфортний шрифт із зарубками (як в книгах).

Як додати режим читання в Chrome:

  1. Додайте ярлик Chrome на робочий стіл (якщо його там немає).
  2. Натисніть на іконку Chrome правою кнопкою миші, виберіть «Властивості» і перейдіть у вкладку «Ярлик».
  3. В кінець поля «Об’єкт», потрібно додати пробіл і код –enable-dom-distiller. Має вийти щось на зразок такого: “C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe” –enable-dom-distiller
  4. Закрийте властивості ярлика зі збереженням змін, натиснувши ОК.

Запустіть Chrome як зазвичай. Ви не помітите жодних змін за винятком однієї деталі: в меню з’явиться опція Distill page, після натискання на яку відкрита в поточній вкладці публікація буде спрощена і перетворена для комфортного читання.

Додати підтримку режиму читання можна в будь-яку версію Chrome (хоч тестову, хоч стабільну). Можна припустити, що незабаром Google перестане ховати цю опцію настільки глибоко, і вона стане за замовчуванням доступна всім користувачам браузера.


Не пропустіть