Xiaomi випустила розумні аудіоокуляри Mijia Smart Audio Glasses з технологією повітряної провідності

Як і планувалося, сьогодні компанія Xiaomi запустила в Китаї свої новітні розумні аудіоокуляри Mijia Smart Audio Glasses. Ці розумні окуляри легко поєднують аудіо можливості зі стильними окулярами, пропонуючи унікальне поєднання технологій та моди.

Mijia Smart Audio Glasses мають індивідуальний дизайн з шістьма змінними оправами. Якщо вам потрібно, ви також можете пристосувати окуляри до ваших конкретних вимог до зору.

Як випливає з назви, основна увага в цих окулярах приділяється звуку. Вони використовують технологію повітряної провідності для передачі звуку до вушних каналів. Усередині окулярів знаходяться ультразвукові динаміки, які використовують алгоритм структури звукової порожнини, що забезпечує чітке та захоплююче звучання.

Крім того, подвійна технологія захисту від витоку звуку запобігає витоку під час дзвінків, а функція шумозаглушення забезпечує оптимальну якість зв’язку.

Окуляри забезпечують вражаючий час автономної роботи, підтримуючи до 10 годин відтворення музики, 7 годин телефонних розмов, 24 години основного використання та понад 11 днів у режимі очікування. Вони зручно заряджаються через магнітну контактну точку на скронях окулярів.

Окуляри Mijia Smart Audio також досить легкі (37,7 г) і мають ергономічні функції, такі як незалежно регульовані носові упори та знімний шарнір для комфорту і практичності.

Також є інтелектуальна технологія виявлення зносу, яка дозволяє автоматично ставити музику на паузу, коли окуляри знімаються.

Крім того, навушники підтримують інтуїтивно зрозуміле управління жестами, що дозволяє користувачам виконувати такі дії, як відтворення/пауза музики, регулювання гучності, перемикання треків і багато іншого. Користувачі також можуть взаємодіяти з окулярами за допомогою сумісних голосових помічників.

Xiaomi Mijia Smart Audio Glasses будуть доступні для краудфандингу в Китаї через Xiaomi Youpin з 27 березня по 10 квітня. Ціна встановлена на рівні 459 юанів (~63 долари США) на період збору коштів, а після цього окуляри будуть продаватися за 599 юанів (~83 долари США). Xiaomi оголосить деталі доступності після успішного завершення краудфандингу.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть