Xiaomi презентує розумні аудіоокуляри Mijia 25 березня: що про них відомо

Компанія Xiaomi Smart Ecosystem офіційно оголосила, що її нові розумні аудіоокуляри Mijia з’являться на ринку 25 березня. Офіційний постер містить зображення скляної записки “Mirror Enjoy Listening” (переклад з китайської). Отже, схоже, що продукт матиме деякі помітні аудіофункції.

Xiaomi випустила свої смартокуляри Mijia Smart Audio Glasses минулого року за ціною 799 юанів (~$110) з підтримкою функції зменшення шуму під час дзвінків. Вони були доступні в п’яти стилях оправ і сонцезахисних окулярів, включаючи квадратну напівоправу і повну оправу.

Тогорічне розумне аудіоскло Mijia використовує “технологію відкритого звукового поля” і здатне запропонувати 360-градусний ефект об’ємного звуку. Це розумне скло оснащене функцією шумозаглушення дзвінків зі штучним інтелектом з двома мікрофонами, а також підтримує інтелектуальне покращення звуку під час дзвінків.

Крім того, підтримується підключення двох пристроїв і тачпад довжиною 30 мм з обох боків, що дозволяє безперешкодно реалізовувати функції складних жестів. Гаджет також має клас захисту від пилу та води IP54, що означає захист від звичайного навколишнього пилу і, що ще важливіше, захист від бризок води.

Що стосується часу автономної роботи, то, як повідомляється, це розумне скло може пропрацювати 1 тиждень в режимі очікування, більш як 22 години у звичайному режимі, понад 10 годин при безперервному прослуховуванні музики або більше ніж 7 годин в режимі дзвінків. Не кажучи вже про те, що наступник цього продукту, до запуску якого залишилося всього чотири дні, як очікується, матиме ще кращу енергоефективність.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть