Xiaomi випустила міні-посудомийку

Компанія Xiaomi збирає на власній краудфандинговій платформі Youpin кошти на випуск компактної посудомийної машини Yunmi Countertop Dishwasher Sugar. Цей пристрій коштує 999 юанів (близько 150 доларів).

Габарити цієї посудомийки всього 44,3×46,7×44,1 см, що дозволяє розміщувати її на столі або будь-який інший поверхні без необхідності вбудовувати у шафу. Внутрішній простір досить великий, за один захід можна вимити від 4 до 6 наборів посуду. Вода подається з температурою 75 градусів і знищує до 99,99% бактерій, що неможливо при митті вручну.

Yunmi Countertop Dishwasher Sugar не потрібно підключати безпосередньо до центральної системи водопостачання, достатньо залити воду в танкер в самому пристрої. Струмені вибризкуються зверху і знизу в декількох напрямках під тиском 11 мегапаскалей, не залишаючи на посуді сліпих зон. Посудомийка також моментально сушить посуд потоками гарячого і холодного повітря, тому відразу після процедури миття користувач може дістати з неї чисті та сухі тарілки і чашки.

Xiaomi передбачила синхронізацію роботи Yunmi Countertop Dishwasher Sugar з мобільним додатком Mijia, завдяки чому її можна віддалено запустити промивши посуду або подивитися, скільки часу залишилося до кінця процедури. Через цей додаток також можна замовити аксесуари і розхідні матеріали до посудомойки.


Не пропустіть