Xiaomi випустила бездротові навушники TicPods 2. Вони управляються рухом голови

Активне шумозаглушення і 23 години автономної роботи.

Mobvoi за підтримки Xiaomi представила друге покоління популярних TWS-навушників TicPods. Вони доступні в двох модифікаціях (звичайна і Pro-версія) і отримали нові функції.

Головним нововведенням стала функція TicMotion в моделі Pro – це можливість управляти навушниками рухом голови. Наприклад, щоб прийняти виклик, досить кивнути. Аналогічним чином, для завершення розмови потрібно двічі качнути головою з боку в бік (ніби кажучи «ні»). Для управління відтворенням і гучністю досить торкнутися навушника.

Навушники підключаються до смартфону через Bluetooth 5.0,. Завдяки кодекам aptX/AAC і 13-міліметровим динамікам якість звуку стала ще кращою, ніж в попередньому поколінні. Також є технологія активного шумозаглушення Qualcomm CVC, яка буде особливо корисна під час розмов.

Порівняння дизайну: TicPods 2 Pro (зліва) і TicPods Free Pro (справа)

Компанія обіцяє, що TicPods 2 протримаються до 23 годин без підзарядки. Модель Pro трохи менш автономна – але 20 годин це все ще хороший результат. Навушники також здатні управляти пристроями розумного будинку і сумісні з Siri і «Google Асистентом».

Навушники представлені в трьох кольорах: білому, рожевому і темно-синьому. Що стосується ціни, TicPods 2 і TicPods 2 Pro будуть доступні для покупки в Китаї з 1 листопада за ціною 699 і 799 юанів відповідно (або приблизно $100 і $110). Незабаром після цього вони повинні з’явитися і в Україні.


Не пропустіть