Xiaomi винайшла “розумне” відро для сміття

Воно може автоматично запечатувати сміттєві пакети

Xiaomi продемонструвала черговий “розумний” гаджет на своїй фірмовій краудфандінговой платформі Youpin. Цього разу компанія створила унікальне відро для сміття, яке отримало назву Smart Garbage Bin.

Відомо, що верхня частина “розумного” відра обладнана інфрачервоним датчиком, який відповідальний за автоматичне підняття кришки. Відзначається, що дана система здатна реагувати на рухи, що відбуваються в діапазоні 35 см. Ємність кошика розрахована на 12 літрів, а її розміри 330×188×370 мм. Головною особливістю пристрою є його здатність самостійно запечатувати сміттєві пакети, у тому випадку, коли вони досягли максимальної наповненості. Крім того, після вилучення пакета “розумне” відро автоматично оновить пакет за допомогою спеціального картриджа.

Повідомляється, що новинка оснащена акумулятором на 2000 мАг, а на його підзарядку піде близько трьох-чотирьох годин. На даний момент Xiaomi Smart Garbage Bin можна придбати за $ 28, тоді як після завершення краудфандінгової кампанії його ціна збільшиться до $ 42.

Не пропустіть