Xiaomi відповіла на скарги про додаткове екрані Xiaomi Mi 11 Ultra

Скоро вийде оновлення, що вирішить проблему, пов'язану з тим, що користувачі не можуть відключити повідомлення на додатковому екрані

Засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) на своїй сторінці відповів на критику користувачів флагманського смартфона Xiaomi Mi 11 Ultra з приводу додаткового екрану, розташованого ззаду.

Цей екран викликав неоднозначну реакцію шанувальників. Хтось вважає, що він не є зайвим, іншим же сама ідея не сподобалася. Лей Цзюнь вважає, що другий екран є не надто великим, щоб кидатися в очі, а також він не сильно підвищив вартість смартфона. Лей Цзюнь також додав, що єдина проблема, з якою зіткнулася Xiaomi при розробці вторинного дисплея, – це вільний простір.

Тим, хто скаржиться на занадто великий блок камери з додатковим екраном, глава компанії відповів, що цей телефон орієнтований на професійних фотографів, а також порекомендував звернути увагу на Mi 11 Pro. Також деякі користувачі критикують занадто велику масу смартфона.

У Xiaomi Mi 11 Ultra використовується така ж OLED-панель, як і в Mi Band 5. Додатковий екран відображає час, погоду, анімацію та теми. Користувачі можуть отримувати повідомлення, а також отримувати картинку з основної камери.

Лей Цзюнь також повідомив, що скоро вийде оновлення, що вирішить проблему, пов’язану з тим, що користувачі не можуть відключити повідомлення на додатковому екрані.


Не пропустіть