У Xiaomi розповіли, як працює підекранна фронтальна камера Xiaomi Mi Mix 4

При активації фронтальної камери дисплей над нею стане прозорим

Восени Xiaomi представила концептуальний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha з інноваційним дисплеєм, що покриває майже весь корпус, і 108-Мп камерою, а вже зовсім скоро виробник повинен також анонсувати Xiaomi Mi Mix 4.

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) нещодавно підкреслив, що Xiaomi старанно працює над удосконаленням цієї технології, яка була анонсована виробником ще в червні.

Китайський виробник смартфонів зареєстрував новий патент, який, за словами обізнаних інформаторів, стосується майбутнього смартфону Xiaomi Mi Mix 4. Патент має назву «Структура дисплею і електронне устаткування» та описує приховану під екраном телефону фронтальну камеру.

При активації фронтальної камери дисплей над нею стане прозорим, щоб пропускати більше світла. Коли фронтальна камера не використовуватиметься, екран в цій області повністю приховуватиме камеру від очей. Це відбувається завдяки незалежно керованим пікселям, які можна відключити, щоб світло проникало скрізь екран.

Імовірно, Xiaomi Mi Mix 4 представлять на виставці Consumer Electronics Show 2020 в січні або на Mobile World Congress 2020 в лютому 2020 року.

Джерело ITHome

Не пропустіть